2005 – 2007

In anul 2005 a debutat un alt junior format la clubul bacauan – Stefan Cristea (actualmente student la Inginerie, dar si  instructor de calarie), alaturi de amatorii Oreste Vrajotis si Sergiu Astefanesei (reactivat dupa o pauza competitionala de 14 ani), cu ocazia primului concurs hipic organizat la Sancrai (Sf. Gheorghe).
Anii  2006 si 2007 au fost mai putin activi ca participari sportive,insa au insemnat foarte mult pentru clubul nostru, fiind anii in care am construit propria baza sportiva: grajd, manej acoperit, terenuri de antrenament de iarba si nisip, vestiare, magazii etc.

Silviu Erhan, Stefan Cristea si Oreste Vrajotis - Sancrai (Sf. Gheorghe)

Silviu Erhan, Stefan Cristea si Oreste Vrajotis – Sancrai (Sf. Gheorghe)

 

Lasă un răspuns

Your email address will not be published.